Více obrázků

Citrusovač Catler CP 8010

Doprava zdarma
EAN: 8590669072323
Kód: oCP8010
-6% 6 890,00 Kč
6 490,00 Kč

Dostupnost: Vyřazeno

Popis:

Lis na citrusové plody CP 8010 (dříve známý jako Breville Citrus Press) je bez diskuse nejlepším zařízením

Popis produktu Citrusovač Catler CP 8010

Kvalitní citrusovač Catler CP 8010

Lis na citrusové plody Catler CP 8010 (dříve známý jako Breville Citrus Press) je bez diskuse nejlepším zařízením svého druhu, se kterým jsme se v této kategorii setkali. Je to precizně provedený, elegantní a konstrukčně vyšperkovaný přístroj vhodný pro méně a středně náročné bary, kavárny apod., ale především také pro každou domácnost, která chce prostě ten nej… přístroj na trhu. 

Lis na citrusové plody Catler CP 8010 (Breville Citrus Press) bravurně zvládá všechny druhy citrusových plodů. Je vybaven dostatečně silným motorem a chráněn pojistkou proti přetížení. Rotační kužel velmi chytře vymyšleného tvaru naprosto perfektně vylisuje malou mandarinku či limetu stejně jako grapefruit jakékoliv velikosti. Odšťavňování je natolik účinné, že z citrusových plodů zůstávají jen kvalitně „vystrouhané“ slupky. A to i přes skutečnost, že odšťavňování neřídí přímo ruka obsluhy, ale rozkrojený citrusový plod se na kuželu lisuje pomocí přítlačného ramene. Rameno je vlastně nejlepším prvkem tohoto odšťavňovače. Díky patentovanému sklopnému mechanizmu tlačí rozkrojený plod skutečně kolmo na kužel, zároveň funguje jako spínač motoru a současně umožňuje obsluze práci „s čistýma rukama“. 

Přístroj je vybaven dvěma separačními síty (podélné otvory a děrované), které efektivně oddělí vlákninu od šťávy. Výsledkem je lahodný fresh bez nepříjemných kousků. Díky skloněné sběrné míse nezůstává v odšťavňovači žádný zbytek šťávy ladem. O čistotu kolem odšťavňovače se stará také „uzamykatelný“ zobáček výtokového otvoru, který jediným pohybem zamezí odkapávání džusu například při výměně sklenic. Čištění se velmi snadno řeší pouhým opláchnutím dílů pod tekoucí vodou. Sečteno a podtrženo, odšťavňovač Lis na citrusové plody Catler CP 8010 (Breville Citrus Press) je jedničkou ve všech parametrech a díky stylovému designu také krásným doplňkem každého interiéru. 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitaminy i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si šťávy připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.

Nápoj na hubnutí s grepem (300 kJ)
Účinky - Grep rozhýbe látkovou výměnu.
Postup - Nápoj si připravíš z 200 ml grepové šťávy, 100 ml zeleného čaje a s kouskem rozmixovaného zázvoru. 

 

Citrusovač Catler můžete zakoupit také v našem slovenském eshopu.

 

NÁŠ TIP:

Koktejly a punče


Ptačí chvost

Tato šťáva vychází z nápoje Highball, oblíbeného v USA v době prohibice.


Přísady

3 pomeranče

2 limety

1 snítka máty (asi 10 lístků)

100 ml zázvorového piva

drcený led


Postup

POnechejte polovinu mátových lístků stranou a zbytek odšťavněte. Pomeranče a limety oloupejte a odšťavněte. Rozdrťte dvě či tři kostky ledu a zalijte šťávou. Dolijte zázvorovým  pivem, ozdobte ptačím chvostem - snítkou máty.

Detox, detoxikace

 

VIDEO: TEST LISU NA OVOCE CATLER CP8010


 

Parametry produktu Citrusovač Catler CP 8010

Barva leštěný, broušený chrom
Hmotnost 8 kg
Prodloužená záruka 36měsíců
Příkon 110 W
Rozměry (Š x H x V): 18 x 21 x 43,5 cm
Způsob odšťavňování rotační kužel univerzální velikosti