Komerční odšťavňovač Ceado ES700

Doprava zdarma
Kód: oCES700
56 628,00 Kč

Dostupnost: Do 2 dnů

Popis:

Komerční odstředivka vhodná pro větší provozovny, jediný přístroj se dvěma vstupními otvory. Denně dokáže zpracovat až 300kg ovoce a zeleniny. Nyní doprava a dárek ZDARMA.

Popis produktu komerční odšťavňovač Ceado ES700

Novinkou pro rok 2007 v naší nabídce je vynikající odstředivka pro středně velké provozovny – Ceado ES700. Za nižší cenu než konkurence nabízí celokovové provedení v kombinaci leštěné slitiny a nerezu. Přístroj je standardně vybaven bezpečnostní pojistkou a ventilátorem chlazený tichý motor je navíc osazen bezpečnostní brzdou. Nejdůležitější součást -velké separační síto rotačního koše je celé z nerez oceli. 

Velmi odolná konstrukce je zárukou dlouholeté služby a snadná manipulace i čištění potěší každého, kdo přístroj obsluhuje. Líbivý design je vhodný jak na pracovní plochu v zázemí, tak na barový pult před očima zákazníků. Výhodou při práci je velký plnící otvor, který umožňuje vložit například celé jablko nebo oloupaný pomeranč bez nutnosti krájení na menší kousky. Automatické odstraňování vlákniny umožňuje kontinuální odšťavňování. Odštavňovač Ceado ES700 je moderní přístroj, který vám umožní uspokojit poptávku po čersvé šťávě v libovolném množství.

  • Některé druhy zeleniny, např. okurky, nemusíte před odšťavňováním loupat, záleží na tvrdosti slupky a vašich požadavcích.
  • Veškeré ovoce s velkými, tvrdými semeny nebo peckami, např. nektarinky, broskve, manga, meruňky, švestky a třešně, musíte před odšťavňováním vypeckovat.
  • Před odšťavňováním zkontrolujte u zeleniny, jako je červená řepa, mrkev apod., že jste odstranili veškerou zeminu, zeleninu jste omyli a odstranili nať.
  • Před odšťavňováním zkontrolujte, že např. jahody a hrušky jsou odstopkované. V odšťavňovači můžete odšťavňovat i citrusové plody, ale nejdříve z nich musíte odstranit slupku a středy.
  • Aby nedošlo ke zhnědnutí jablečné šťávy, můžete do ní přidat trochu citronové šťávy.
  • Pomocí vašeho odšťavňovače připravíte i povzbuzující pomerančovou šťávu s pěnou. Před odšťavňováním stačí pomeranče jen oloupat a odstranit vlákna ze středu. Nejlepší je pomeranče před odšťavňováním vložit do chladničky. 

NÁŠ TIP: 

Zázvorový pomeranč

Jednoduchá, ale účinná šťáva. Odšťavněné pomeranče jsou mnohem výživnější než pomerančový džus v krabici. Nařeďte vodou pokud chcete snížit účinky ovocných cukrů.

Přísady:
4 střední pomeranče, 2cm čerstvého zázvoru.

Postup: 
Pomeranče oloupejte a ponechejte jim co nejvíce jadérek. Odšťavněte tři z nich. Zázvor oloupejte, nahrubo pokrájejte a odšťavněte. Teprve potom odšťavněte zbývající pomeranč, který vypláchne odšťavňovač. Smíchejte šťávy ve sklenici.

Parametry produktu komerční odšťavňovač Ceado ES700

Barva stříbrná (leštěná slitina)
Dárek Kniha - čerstvé ovocné a zeleninové šťávy
Otáčky/min. 3 000
Příkon 800 W
Rozměry 28 x 44 x 51 cm
Váha 17 kg
Způsob odšťavňování odstředivý
Záruka 24 měsíců