Více obrázků

Lis na ovoce Restaurant Pro Citrus Juicer

Doprava zdarma
Kód: orpcj
3 990,00 Kč

Dostupnost: Na dotaz

Popis:

Odstartujte den vitamínovou bombou v podobě čerstvě vylisovaného pomerančového džusu nabitého antioxidanty a vyžeňte volné radikály z těla.

Popis produktu lis na ovoce Restaurant Pro Citrus Juicer

Čerstvé citrusové šťávy jsou základem každého dietního jídelníčku.

Ruční citrusovač Restaurant Pro Citrus Juicer


Citrusovač Restaurant Pro Citrus Juicer je elegantní, masivní lis na ovoce vhodný ke zpracování limetek, pomerančů a grepů. Profesionální citrusovač Pro Citrus Juicer je masivní lis vhodný do barů, reastaurací a kaváren. Díky hřebenové páce je citrusovač schopen vyvinout dostatečný tlak na stlačení granátových jablek.


Za skvělou cenu získáte profesionální přístroj, který vám spolehlivě  bude připravovat litr za litrem fresh juice excelentní kvality.  

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitaminy i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si šťávy připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.

Pomerančová šťáva 
Čerstvá pomerančová šťáva, klasický nápoj vhodný k snídani, je skvělým začátkem dne. Výrazné aroma je osvěžující a uklidňující, nádherná barva oživuje a dodává energii. Čerstvá šťáva je nápoj pro všechna roční období a všechny denní doby.

Nejlepší na: vitamín C
Kalorie: 46kcal/100g

 

Lis na ovoce Restaurant Pro Citrus Juicer můžete zakoupit také v našem slovenském eshopu.

 

Náš tip

Koktejly a punče


Citron, limeta a zázvor

Vynikající nealkoholický nápoj pro abstinenty na večírcích.


Přísady

200 ml zázvorového piva

polovina citronu

2 limety

led


Postup

Oloupejte citron a limety a odšťavněte. Šťávu nalijte do vysoké sklenice, přidejte kostky ledu a zalijte zázvorovým pivem.

Detox, detoxikace

 

Parametry produktu lis na ovoce Restaurant Pro Citrus Juicer

Barva nerez
Hmotnost 5,5 kg
Prodloužená záruka 2 roky
Rozměry 22 x 17,5 x 62 cm
Způsob odšťavňování lisování