Více obrázků

Mixér Kitchenaid Ultra Power 5KSB5553 černá

Doprava zdarma
Kód: kskm55c
6 490,00 Kč

Dostupnost: Do 2 dnů

Popis:

Mixér Kitchenaid Ultra Power 5KSB553 černá je výborným pomocníkem při výrobě omáček, dresingů, těst, tvarohů, pomazánek apod. Základna mixéru je vyrobena z litého kovu, což zajišťuje jeho...

Popis produktu Mixér Kitchenaid Ultra Power 5KSB5553 černá

Mixér Kitchenaid Ultra Power 5KSB553 černá je výborným pomocníkem při výrobě omáček, dresingů, těst, tvarohů, pomazánek apod. Základna mixéru je vyrobena z litého kovu, což zajišťuje jeho stabilitu. Příkon mixéru je 500 W, současně má 5 nastavitelných rychlostí (4000 - 10000 otáček za minutu).


Mixování je zajištěno pomocí ostrých nožů, které jsou vyrobeny z nerez oceli a ty dokáží získat jak kvalitní konzistenci suroviny, tak rozdrtit led. Nástavec s noži je vybaven systémem Interlock-systémem, který zajistí, že se nože netočí, dokud není nádoba správně nasazena.

Standardní součástí mixéru je velká nádoba o objemu 1,5 l, která je opatřena těsnícím víkem, kde je zabudována odměrka (60 ml) a a malá plastová nádoba o objemu 0,75 l.

Nádoba k mixéru 0,75 l 5KSBCJ - Tato nádoba se vyznačuje svou lehkostí a menší litráží. Nádoba je vyrobena z materiálu Duraclear - který vyniká svou extrémní tvrdostí a neobsahuje BPA. Nádoba je dodávána s víkem a s odměrkou.

Mixér Ultra Power 5KSB52 černá má 5 funkcí:

  • Drcení ledu (dokáže zpracovat 12-14 kostek najednou)
  • Sekání
  • Mixování / Míchání
  • Pyré
  • Zkapalnění

Mixér je opatřen funkcí pomalého startu, kdy mixování začíná pozvolna a pak příjde k rychlému zvýšení rychlosti, což zajistí čisté mixování.

Všechny funkce lze kombinovat s tlačítkem "Pulse".

Ovládací plocha je snadno čistitelná.

K mixéru je možné dokoupit doplňkové příslušenství: nádoba k mixéru 5KSB52
 

Náš tip:

Domácí majonéza, tatarská omáčka

Suroviny:
3 vejce
olej
1 lžíce soli
hořčice
1 cibule
1 lžíce octa
1 lžíce krystalového cukru

Postup:
Do mixéru dejte 3 celé vejce, zapněte jej na největší počet otáček. Přes nálevku pomalu přidávejte olej, dokud se vajíčka s olejeml nevyšlehají  do úplného zhoustnutí.  Na 1 vajíčko spotřebujete cca 1-1,5 dl oelje. Jakmile se Vám v mixéru vytvoří "vzduchová bublina", majonéza je hotová. Pak už ji jen osolte.

Pokud chcete získat tatarskou omáčku, pak zapněte mixér a přidejte 1 celou cibuli, 1 lžíci hořčice, lžíci soli, 1 lžíci krystalového cukru a 1 lžíci octa. Vše důkladně rozmixujte a tatarská omáčka je hotova.

Parametry produktu Mixér Kitchenaid Ultra Power 5KSB5553 černá

Barva černá
Délka kabelu 1,22 m
Napětí 220-240V / 50-60Hz
Rozměry 35,3 x 35,8 x 22,1 cm
Výkon 500 W