Více obrázků

Ruční odšťavňovač Healthy Juicer

EAN: 4897053540029
Kód: oHJ
1 990,00 Kč

Dostupnost: Na dotaz

Popis:

Malý a praktický ruční odšťavňovač Healthy Juicer se skládá z více dílů, sestavení je však otázkou několika desítek vteřin a totéž pochopitelně platí i o jeho rozložení. Díky faktu, že Healthy Juicer...

Popis produktu ruční odšťavňovač Healthy Juicer

Malý a praktický ruční odšťavňovač Healthy Juicer se skládá z více dílů, sestavení je však otázkou několika desítek vteřin a totéž pochopitelně platí i o jeho rozložení. Díky faktu, že Healthy Juicer nepoužívá k separaci šťávy vnitřní sítko, ale filtruje šťávu sítkem na sběrné nádobce, se tento ruční odšťavňovač čistí zřejmě nejrychleji a nejsnadněji ze všech podobných zařízení. Stačí opláchnout tekoucí vodou a nechat usušit.

Odšťavňování probíhá díky drcení a tlaku, který vytváří šneková hřídel vyrobená z vysoce odolného polykarbonátu (Lexan) a opatřená nerezovým zakončením v místě nejvyššího zatížení. K samotnému lisování dochází mezi přední částí hřídele a víkem odšťavňovací komory, zatímco uvolněná šťáva velmi neobvykle odtéká v zadní části odšťavňovače. V přední části je možné maticí regulovat přítlak vlákniny dle použité suroviny. Pomalé lisování je současně velmi šetrné ke kvalitě fresh juice a neničí vitamíny rychlou oxidací a zahříváním. Dalším neobvyklým rysem je způsob uchycení odšťavňovače k podložce pomocí přísavného systému „Power Locking Base“, který přístroji zaručuje absolutní stabilitu. Stačí jen pootočit upevňovacím kolíkem a HealthyJuicer snadno přichytíte k vaší kuchyňské lince nebo můžete použít připevňovací svorku na hranu stolu. Opačná strana pěchovadla je upravena jako klíč k utažení přísavného uchycení.

Odšťavňovač Healthy Juicer vylisuje, při správném postupu a kombinaci, šťávu téměř ze všech druhů ovoce a zeleniny v malém množství. Díky své konstrukci je primárně určen pro odšťavňování listové zeleniny, obilných trav, bylin a klíčků. Přístroj není ideální pro lisování měkkých jablek, hrušek, meruněk nebo podobných plodů, které při odšťavňování tvoří pyré nebo hustou šťávu s vysokým obsahem vlákniny. Je naopak vynikající pro všechny druhy listů, okurky, oloupané citrusové plody, salát, špenát, řapíkatý celer, zázvor, melouny...
Díky "ručnímu pohonu" se dá odšťavňovač použít i na cestách bez elektřiny.
 

Pokud chcete vyzkoušet výhody odšťavňování, ale nechcete zpočátku investovat do dražšího přístroje, je odšťavňovač Healthy Juicer ideální volba. Za velmi dobrou cenu získáte pomocníka, který vás nadchne a prospěje zdraví celé rodiny.
 

VHODNÝ NA:
listová zelenina, obilné trávy, byliny...

NEVHODNÝ NA:
kořenová zelenina, jablka, hrušky...
 

Ruční odšťavňovač Healthy Juicer můžete zakoupit také v našem slovenském eshopu.

 

NÁŠ TIP: 

Úleva pro klouby
Další směs ulevující od bolesti, zejména namáhaných kloubů.

Přísady: 
2 póry, 2 mrkve, snítka petrželky

Postup: 
Z póru a mrkví odřízněte oba konce. Odšťavněte pór, mrkve a nakonec petrželku. Šťávy smíchejte ve sklenici a ozdobte snítkou petrželky.

Zelené nápoje
 

 Video: Test ručního odšťavňovače Healthy JuicerParametry produktu ruční odšťavňovač Healthy Juicer

Barva stříbrná
Rozměry 12 x 21,5 x 19 cm
Váha 1 kg
Způsob odšťavňování jednohřídelový ruční lis
Záruka 2 roky