Více obrázků

šnekový odšťavňovač Omega VRT352FW bílý

Doprava zdarma
EAN: 737416035226
Kód: oovrt352b
8 960,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis:

Odšťavňovač Omega VRT352FW inovovaný model Omega VRT330. Jedná se o vertikální šnekový nízkootáčkový odšťavňovač, který zpracovává suroviny pomocí otočného šneku. Nyní doprava ZDARMA.

Popis produktu šnekový odšťavňovač Omega VRT352FW bílý

Odšťavňovač Omega VRT352FW inovovaný model Omega VRT330. Jedná se o vertikální šnekový nízkootáčkový odšťavňovač, který zpracovává suroviny pomocí otočného šneku. Nyní doprava ZDARMA.

Rozdíl mezi Omegou VRT330 a VRT352FW: 

Omega VRT352 je inovovaný model Omegy VRT330. Inovace spočívá v novém sítu a inovovanému výstupnímu otvoru na drť. Tato inovace přináší lepší odchod drtě, nepatrně méně vlákniny ve výsledné šťávě a delší životnost síta přístroje. v současné době omega VRT350 nabízí stejné výsledky a kvalitu zpracování jako je tomu u Huromu.

Novinkou je i použití nových BPA free materiálů, které nemají negativní účinky na funkci imunitního systému člověka.

Výhodou je nová výpusť, kterou lze uzavřít, pro možnost výroby ořechového mléka a smíchání šťávy přímo v odšťavňovací komoře.

Díky vertikálnímu šneku je plnění odšťavňovače snazší, rychlejší a přístroj má skvělou stabilitu. Plnící otvor ve tvaru "C" oceníte především při odšťavňování citrusových plodů nebo nakrájených jablek. Větší mrkveje třeba rozkrojit, aby nedošlo k automatickému zastavení motoru, ale to je u nízkootáčkových odšťavňovačů standardem, takže to nebereme jako výraznou slabinu. Nová Omega dělá čest tradiční značce kvalitních odšťavňovačů.

Odšťavňovač Omega VRT352  využívá na rozdíl od klasických šnekových odšťavňovačů vertikální patentovaný šnek a jeho plnění je tak mnohem snazší. Otočný šnek je stejně jako u odšťavňovače Omega 8004 a 8006 vyroben z tvrzeného plastu, který je 8x tvrdší než u ostatních šnekových odšťavňovačů.

Omega VRT352

Je určena všem, kteří to myslí s čerstvými šťávami opravdu vážně, hodlají experimentovat a zpracovávat veškeré suroviny od listové zeleniny a bylin až po tvrdou kořenovou zeleninu. Odšťavňovač je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej zahltíte nadměrným množstvím surovin, automaticky vypne. Pokud k tomuto dojde, jednoduše spustíte zpětný chod a přístroj suroviny dodatečně "rozžvýká" (zastavení hrozí pouze u objemné kořenové zeleniny).

Přestože odšťavňovač zpracovává suroviny rychleji, Omega VRT352 patří do kategorie nízkootáčkových odšťavňovačů (70 ot./min), které neprodukují teplo a nevhání do šťávy nadměrné množství vzduchu. Díky nízkým otáčkám je šťáva déle čerstvá a obsahuje maximum výživných látek.

Větší mrkve je sice zapotřebí podélně rozkrojit, aby nedocházelo k automatickému zastavení motoru, který je tak chráněn proti poškození, ale to je u vertikálních nízkootáčkových odšťavňovačů standardem. Při zpracovávání tvrdé kořenové zeleniny je zapotřebí plnit odšťavňovač postupně - po tom, co odšťavňovač zpracuje jednu mrkev, teprve vhodit mrkev další. 

DOPORUČUJEME NA:
jablka, měkké plody, citrusy, bobuloviny

NEVHODNÝ NA:
větší množství kořenové zeleniny, samotná listová zelenina 

NÁŠ TIP:  

Brusinky a maliny

Brusinky jsou známé díky močopudným vlastnostem a tato rubínově červená šťáva vám pomůže znovu nabýt rovnováhu v těle, potřebnou pro zdravou pleť.
 
Přísady:
150g malin, 150g brusinek
 
Postup: 
Maliny a brusinky omyjte a odšťavněte. Šťávy smíchejte ve sklenici.
 
 

Pro povzbuzení


Ananasové, melounové a banánové pohlazení

Odšťavněte ananas, pak meloun a šťávu nalijte do mixéru. Přidejte banán a získejte tak koktejl s chutí Karibiku.


Přísady


polovina ananasu

čtvrtka žlutého melounu

1 banán


Postup


Melounovou slupku odkrojte a z dužiny odstraňte jadérka. Okrájejte ananasovou kůru. Odšťavněte zvlášť a nalijte do sklenice. Poté přidejte odšťavněný banán do sklenice. Ozdobte kouskem ananasu.

 

Video: Test šnekového odšťavňovače Omega VRT350

Parametry produktu šnekový odšťavňovač Omega VRT352FW bílý

Barva bílá
Dárek Digitální kuchyňská váha Sencor
Hmotnost 5,2 kg
Otáčky/min. 70
Prodloužená záruka 6/3 (motor/díly)
Příkon 150 W
Rozměry 40,2 x 25 x 17,3 cm
Způsob odšťavňování šnekový