sušička švestek a šípků

Sušení šípků, švěstek a ostatního jeřabin

Naše skvělá sušička vám pomůže i se sušením podzimních plodů jako švestky nebo šípky. Můžete si vychutnat lahodné recepty se švestkami a čaje z sušených šípků  a podobně. Kromě toho však sušička dokáže mnohem víc, nejen že skvěle rychle a sama všechno usuší, také můžete s její pomocí vyrábět jogurty, chipsy, cereální tyčinky, instantní polévky nebo sušit maso či bylinky.

Sušička má navíc unikátní design, disponuje sušícími nerezovými tácy, má pohodlné používání bez nutnosti nastavení času nebo teploty. Umožňuje však i ruční nastavení. Vybrat si navíc můžete mezi sušením v solárním nebo teplovzdušném módu. Přináší mnoho pozitiv a výhod v sušení a také nejúčinnější cirkulaci vzduchu.

Koupit na e-shopu

Hravé sušení jeřabin

Všechny naše sušičky mají elegantní vzhled, jsou kvalitní a zvládnou usušit mnoho potravin najednou včetně podzimních jeřabin. Švestky a šípky se skvěle hodí do podzimních pečených čajů, dále švestky do koláčů nebo výborně chutnají obalené a zapečené v šunce či slanině. Ať už se však rozhodnete sušit jakékoliv opomíjené podzimní jeřabiny, jako jedlý jeřáb nebo černou jeřabinu,  nebo dokonce bylinky naše sušičky vás nezklamou.Zkuste sušení i se sušičkou Excalibur.

sušička na ovoce i zeleninu

sušička ovoce s infračerveným zářením

ovoce sušené ze sušičky