Více obrázků

Sušička na ovoce Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá (SD-S9150) s nerezovými tácy + dárek ZDARMA

Doprava zdarma
EAN: 009375709198
Kód: sssc
16 990,00 Kč

Dostupnost: Na dotaz

Popis:

Sušička čerstvých potravin Sedona Combo je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře. Model SD-S9150 obsahuje 9 nerezových táců. Nyní ke každé sušičce doprava ZDARMA.

Popis produktu Sušička na ovoce Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá (SD-S9150) s nerezovými tácy + dárek ZDARMA

Sušička čerstvých potravin Sedona Combo je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře. Všechny tyto vychytávky se doplňují a přinášejí nesrovnatelnou možnost kontroly a nejtiššího provozu.

 
S revolučním dvoustupňovým sekvenčním nastavením teploty a času (TST) je ovládání ještě dokonalejší. Toto nastavení umožňuje spustit sušičku Sedona Combo s úvodní vyšší teplotou a následně ji automaticky snížit až do konce procesu řízeného sušení. Automatické nastavení TST umožňuje zkrátit čas sušení, přičemž zcela zachovává obsah vzácných enzymů.

Některé ovoce a zelenina s vyšším obsahem vody vyžadují vyšší úvodní teplotu, která zabrání fermentaci. Díky vysokému obsahu vody roste vnitřní teplota surovin velmi pomalu. Začátek sušení při vyšší teplotě po dobu prvních dvou hodin neničí vzácné výživné látky v potravinách, pokud následně dojde ke snížení teploty až do konce celého procesu sušení. Dříve bylo třeba si nastavit „budík“, který vám připomněl, že je třeba teplotu snížit, avšak nyní s TST se tento „otravný“ krok provede automaticky sám.

Se sušičkou Sedona Combo můžete hodit starosti s hlídáním času za hlavu.

Parametry:

 • Mikroprocesorem řízený celoplošný digitální display
 • TST - dvoustupňové sekvenční nastavení teploty a času
 • Dva ventilátory
 • Skleněná průhledná dvířka
 • Vnitřní LED display
 • BPA Free - tělo přístroje a tác
 • Tác na odkapávání a zbytky potravin – usnadňuje čištění
 • Tác pro rozdělení na dvoukomorový prostor
 • Velmi tichý provoz
 • 5-ti letá záruka 

 

Sedona Combo přináší pokročilé řešení pro sušení potravin. Nabízí všechny možnosti, jak proces sušení maximálně zjednodušit a usnadnit. Časovač sušičky Sedona Combo lze nastavit nejdéle na 99 hodin v šetrném (RAW) módu nebo urychlit (FAST) sušení s technologií TST.

Sušička Sedona Combo je vybavena dvěma nezávislými topnými mechanismy, které zajišťují plynulejší a rovnoměrnější cirkulaci vzduchu a stejnoměrné sušení potravin. Sedona Combo vám umožní sušit malá i velká množství. Lze najednou sušit až 9 táců ovoce a zeleniny nebo rozdělit přístroj přepážkou na dvě komory se 4-mi tácy pro menší dávky vašich oblíbených sušených potravin.

Sedona vám umožní pohodlně sledovat sušené potraviny přes tvrzené sklo dvířek.
Se sušičkou Sedona Combo si můžete být jisti, že nastavená teplota odpovídá teplotě uvnitř, protože její úroveň hlídá spolehlivá elektronika.

 

 

Vylepšení sušičky Sedona Combo SD-S9150:

 • Nerezové sušící tácy. 
 • Součástí dodávky je odkapávací tác. (Zachytí veškeré případné kapky nebo kousky ze sušených potravin, což výrazně usnadní čištění.)
 • Nerezové madlo otevírání dvířek. Povýší design přístroje ve vaší kuchyni.
 • Funkce TST - dvoustupňové sekvenční nastavení teploty a času. (Rychlejší sušení  při vyšší teplotě v úvodu, kdy potraviny obsahují více vody, s následným automatickým snížením teploty pro šetrné dosušení a zachování všech enzymů.)
 • Vylepšené proudění vzduchu. (Ventilátory rozhánějí vzduch v sušičce rovnoměrněji pro plynulejší a dokonalejší sušení po celé ploše táců.)


Součástí balení je:
1 x hlavní jednotka
9 x nerezový tác
1 x BPA Free plastový uzavřený tác (oddělovač komor)
1 x BPA Free odkapávací tác
1 x odnímatelný napájecí kabel
1 x český návod

Přehledné srovnání sušiček Sedona naleznete zde.

 

Video: Test sušičky Sedona Combo s časovačem - 9 táců


Video: Test sušičky Sedona Combo s časovačem - 9 táců


 

Parametry produktu Sušička na ovoce Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá (SD-S9150) s nerezovými tácy + dárek ZDARMA

Dárek 4x vložka
Hmotnost 13,6 kg
Naprogramování funkce "Fast", funkce "RAW"
Napětí 230 V
Nastavitelný termostat 30°C - 68°C
Plocha tácu 33 x 38,9 cm
Prodloužená záruka 5 let
Příkon 600 W
Rozměry (v/š/d) 35,5 x 43 x 51 cm
Sušící plocha 1,155 m2
Tácy 9 nerezových táců