Sušičky z celého světa

Sušička Sedona značky Tribest je určena nejen pro milovníky syrové stravy. Nadchne Vás svým přehledným displejem, devíti velkoplošnými tácy, rovnoměrným sušení pomocí dvou nezávislých ventilátorů, přesně nastavitelnou teplotou a dobou sušení, elegantním designem a v neposlední řadě nastavením úsporného režimu.

Sušička Excalibur je jako stvořena pro sušení velké palety nejrůznějších potravin. Vyniká rychlým rovnoměrným sušením, aniž byste museli přeskládávat jednotlivé tácy. Na výběr máte ze dvou barevných variant – černá, bílá a v provedení s časovačem či bez při kapacitě 4,5 nebo 9 táců.

Sušička L´Equip Filtr Pro Vám pomocí snadno omyvatelného filtru usuší potraviny čistým přefiltrovaným vzduchem. Nabízí Vám 6 stohovatelných táců s možností rozšíření až na 20 táců.

 

Sušičky Yden jsou horkou novinkou tohoto podzimu pro evropský trh od renomovaného výrobce L´Eguip. Jediná infračervená sušička na českém trhu (model Yden CI IR D5) disponuje kromě solárního módu také klasickým horkovzdušným módem. Jako jediná je vybavena vlhkostním čidlem, které monitoruje zbytkovou vlhkost sušených surovin a automaticky určuje teplotu a čas sušení. Kromě automatického módu si můžete zvolit mód manuální a ručně zadat hodnoty teploty a času. Sušička je vybavena vzduchovým filtrem a pěti nerezovými tácy.