Sušení masa, rajčat a bylinek

Pokud hledáte kvalitní a výkonnou sušičku, která sama vyhodnotí, jak dlouho má sušit a dokáže vysušit i bylinky, ovoce nebo hřiby, tak zde jste správně. Vysoce kvalitní sušičky  jsou vybaveny vlhkostním čidlem, takže houby vysuší, aniž by zplesnivěly, poradí si hravě se všemi surovinami. Navíc se pyšní jedinečným designem a kvalitou provedení a materiálu. Zařaďte se i vy mezi další spokojené zákazníky a poskytněte recenze této oblíbené sušičky. V sušičce můžete připravit navíc i raw krekry, raw sušenky, raw chipsy, cereální tyčinky, jogurt, sušené maso, sušené bylinky, anebo instantní polévky.

Sušička ovoce Excalibur je vybavená i sušícím systémem a přitom využívá horizontálního proudění vzduchu a disponuje nastavitelným termostatem, proto je vhodná také pro sušení syrových potravin. Nastavitelný termostat umožňuje regulovat a nastavovat teplotu vzduchu a zadní ventilátor, který vytváří  horizontální proudění vzduchu, se postará o poměrně rovnoměrně vysušení.

Díky těmto proporcím dokáže luxusní sušička ovoce udržet dostatečně nízkou teplotu, při které enzymy neztrácejí svou účinnost, ale současně zajistí teplotu vzduchu dostatečnou pro rychlé usušení potravin a plísně tak nemají žádnou šanci. Většina  sušiček s jednotlivými sušicími platy nad sebou je konstruována tak, že neumožňuje nastavit teplotu sušení ani správné proudění vzduchu. Tyto přístroje suší naopak odspodu nahoru a vyžadují časté vyměňování sušicích plat. Vyzkoušejte také odšťavňovač Kuvings, stolní mixér nebo kuchyňský robot.

Koupit na e-shopu

sušička na sušení bylinek

sušení potravin