Sušičky na ovoce, zeleninu a houby

Již dlouho známý a osvědčený způsob, jak uchovat po dlouhou dobu ovoce, zeleninu a houby, je sušení. Tenhle proces vám zaručí velmi kvalitní infračervená sušička Yden CI IR D5 s časovačem. Uvedená sušička patří mezi nejmodernější typy, které se vyznačují svou kvalitou a spolehlivostí, jsou velmi ceněným pomocníkem v domácnosti. Hodnocení spotřebitelů je víc než příznivé a drtivá většina výrobky doporučuje.

Sušené ovoce je výbornou pochutinou, plnou vitamínů a minerálních látek, jak pro děti, tak i dospělé. Sušené ovoce, které koupíte v obchodě za vysoké ceny, si můžete připravit doma v jakémkoliv množství za minimální náklady. Příprava ovoce na sušení není časově náročná a rozhodně vás bude bavit. Vaši snahu ocení nejen rodina, ale i návštěvy, které sáhnou po sušeném ovoci raději než po smažených brambůrkách.  Sušenou zeleninu ocení každá hospodyňka při přípravě pokrmů. Není nic jednoduššího a rychlejšího než připravovat polévky ze sušené zeleniny, kdy nemusíte ztrácet čas škrábáním a loupáním. Zeleninu pro sušení oloupete a pokrájíte nebo nastrouháte na malé kousky, dáte do sušičky, která se o zbytek už postará sama. Usušenou zeleninu nasypete do vhodných nádob a pak už si jen vybíráte to potřebné. Vyzkoušejte i sušené bylinky a další.

Českým národním sportem je houbaření. Když se vám daří a posbíráte hodně hub, není nic lepšího než si je usušit. Houby stačí očistit, nakrájet, vložit, jako všechno ostatní, na pláty sušičky a počkat, až se usuší. Získáte tak nezaměnitelnou přísadu pro řadu pokrmů.